RÓŻA Z PIÓR

 

Róża z piór

Premiera: lipiec 2023

Wydawnictwo eSPe

“W tle tej wzruszającej i pełnej humoru opowieści wybrzmiewa przepiękna szanta, w której pojawia się zagadkowa róża z piór. Warto odkryć jej niezwykłą tajemnicę i wraz z bohaterami przekonać się o prawdziwości słów, że Bóg jest wielki, a ludzie są szaleni.”

Powieść ta, jak zresztą w zasadzie wszystkie moje powieści opowiada o poszukiwaniu własnej drogi i własnego miejsca, o poznawaniu siebie i odkrywaniu tego, co w życiu jest najważniejsze, o błędach przeszłości i o tym, że nie przekreślają one przyszłości, o tym, że łaski przychodzą do tych, którzy wcale na nie nie zasługują, a cuda naprawdę się zdarzają – wystarczy dać im szansę.
I tak – jest również o miłości, bo ona jest w życiu najważniejsza – ta ziemska: romantyczna, rodzinna i do bliźnich oraz przede wszystkim Ta, która wykracza poza ziemskie ramy.
A wszystko dzieje się w urokliwej, malutkiej nadmorskiej miejscowości, w której śpiew fal i szum sosen towarzyszą bohaterom w ich codziennych zmaganiach.

Książka na stronie wydawnictwa -> TUTAJ

Więcej na moim blogu -> TUTAJ

 

„<Róża z piór> to piękna opowieść o tym, że cuda się zdarzają. I to całkiem często, a w dodatku – są one na wyciągnięcie ręki. Wystarczy pozwolić im się dziać, wystarczy w nie uwierzyć. Wystarczy pozwolić Bogu działać w naszym życiu. (…)
Książka Katarzyny Targosz przepełniona jest emocjami. Autorka pokazuje uczucia każdego z bohaterów i z empatią opisuje, co dzieje się w sercu każdego z nich.(…)
Książkę Katarzyny Targosz czyta się szybko, z zainteresowaniem odkrywając sekrety i powiązania, jakie autorka stopniowo odsłania przed czytelnikami. Nie sposób nudzić się przy lekturze <Róży z piór>”.
Magdalena Galiczek-Krempa, granice.pl